Služby a produkty

  • Zprostředkování prodeje
  • Oddlužení nemovitosti
  • Zpětný leasing

 

ad 1) Veškeré náklady spojené s prodejem nemovitosti včetně vkladu na katastr, platí RK. Při naší první návštěvě Vám podrobně vysvětlíme celý průběh procesu prodeje nemovitosti. Následně pořídíme její fota a vytvoříme popisek nemovitosti tak, aby zaujal zájemce v konkurenci mezi ostatními nabídkami. Tuto prezentaci Vaší nemovitosti Vám samozřejmě dáme k odsouhlasení. Následně zajistíme publikaci nemovitosti na realitních portálech a budeme průběžně sledovat, kolik zájemců tato prezentace oslovila, kam směřovaly jejich dotazy a kolik z nich mělo o prohlídku nemovitosti zájem. V případě, že se zájemce po prohlídce rozhodne Vaši nemovitost koupit, zjistíme, jakým způsobem hodlá koupi nemovitosti financovat (vlastními prostředky, úvěrem nebo kombinací těchto dvou variant), a obratem Vám tuto informaci sdělíme. Následně se podepisuje rezervační smlouva, ve které je určeno, do kdy se podepíše smlouva kupní. V kupní smlouvě, která je pro Vás samozřejmě vypracovaná právníkem, je přesně určeno, jakým způsobem bude převod peněz probíhat. Advokátní úschova je samozřejmostí.

 

ad 2) Pokud je Vaše nemovitost zatížená nevýhodnou zástavou, exekucemi nebo dražbou, jsme schopni Vám tato břemena vyplatit a následně se můžete sami rozhodnout, zda budete chtít Vaši nemovitost v klidu prodat za tržní cenu nebo jestli si nemovitost ponecháte a budete splácet jednu půjčku.

 

ad 3) Tento typ produktu je určený klientům, jejichž nemovitost je zatížena břemeny (exekuce, zástava apod.), která musí vyplatit a současně chtějí i nadále nemovitost užívat. Zahájíme jednání s Vašimi věřiteli a dluhy vyplatíme. Nemovitost od Vás koupíme tím, že v nemovitosti zůstáváte i nadále a máte na ni podepsané předkupní právo. Toto předkupní právo můžete využít kdykoliv v průběhu 5ti let.